Проект “KievFilmFest” з’явився якийсь час тому, коли мені спалахнула ідея фіксувати свої враження від переглянутих фільмів. Почавши зі свого особистого блогу, я зіткнувся із великою кількістю записів про різні фільми. Це викликало у мене бажання створити окремий проект, який би відображав моє кінопочуття та думки більш систематично. Так народився проект “KievFilmFest”.

Основною метою цього проекту є надання читачам моїх вражень від перегляду фільмів у доступній формі. Я прагну ділитися своїм кінематографічним досвідом, підкреслюючи цікаві аспекти та враження від конкретних творів. Це моя особиста інтерпретація і враження, які я отримую, дивлячись на екран.

Важливо зазначити, що я єдиний автор усіх текстів на цьому блозі. Кожен новий запис з’являється після моєї власної думки про певний фільм. Хоча я стараюсь дотримуватися певного графіку, частота оновлень залежить від мого особистого часу, тож регулярність не може бути гарантованою.

Відмінною рисою проекту є його суб’єктивність. Усі враження та думки виражені в текстах є виключно моїми особистими точками зору. Як глядач та любитель кіно, я пропоную свій унікальний погляд на різноманітні фільми. До рецензій професіоналів краще звертатися до інших джерел. Однак я завжди відкритий для аргументованих зауважень, доповнень та обговорень, які ви можете залишити у коментарях під кожним записом.

Дякую за вашу увагу та інтерес до мого кінопроекту. Сподіваюсь, що ви будете насолоджуватися читанням моїх думок та вражень про світ кіно.